Apartmán u pece

Naše chaloupka nabízí jeden apartmán, který Vás ale jistě uchvátí svojí jedinečnou atmosférou. Jedná se o prostory, rekonstruované s ohledem na původní architekturu. V apartmánu u pece, naleznete vše co budete potřebovat k tomu, aby jste si krásně odpočinuli a vychutnali klid a pohodu, kterou nikde jinde nenajdete. Jak již je zřejmé z názvu, dominantou je zde nově postavená pec v původním stylu, která lze využít k vytápění objektu, ale taky k vaření či pečení. Pec disponuje jak troubou v přední části, ale lze ji taky využít jako udírnu. 

V tomto apartmánu dále naleznete samostatnou ložnici s manželkou postelí, koupelnu se sprchovým koutem. 

Dalším lákadlem, je krásný vinný sklípek, který je přímo přístupný z prostor apartmánu. Zde jsme pro Vás již připravili výběr z Moravských vín. Pokud by jste Váš pobyt chtěli orientovat jako degustační, je možné připravit více vzorků od našich prověřených vinařů. Jelikož pocházíme z Jižní Moravy a slovácka, máme spoustu přátel, kteří dělají vína s láskou. 

V chaloupce jsou dále samostatné prostory pro úschovu kol a lyží. Tyto prostory Vám budou po domluvě k dispozici a můžete zde skladovat všechno Vaše sportovní vybavení. 

V letních (ale i zimních) měsících určitě využijete posezení na stylové terase, kde si můžete vychutnat svoji oblíbenou kávu při pohledu na protější Hrad Svojanov. 

V tomto roce plánujeme postavit bazén a další využití pro malé děti. Celý objekt je oplocen a lze uzamknout branku, takže vaše děti budou v bezpečí. 

 

Adresa

Chaloupka pod hradem

Vaše pohlazení po duši